top of page

Чорнобильська трагедія

Найстрашнішими нотами звучать у всьому світі дзвони Чорнобиля, катастрофи, яка ніколи не зітреться з людської історії, не згасне у віках. Ці дзвони змушують нас зупинитись і озирнутись у той страшний 1986-й... Скільки зламаних доль? Скільки сиріт, що втратили батьків. Скільки ненароджених дітей, або померлих від хвороб, спричинених наслідками радіації? Скільки покинутих міст і сел? Чи не повториться трагедія в іншому місці? Як сприяти тому, щоб подібні катастрофи ніколи не повторювались? Такі питання стали приводом для дискусії дев’ятикласників. Керівник Ірина ЛАПЕНКО.

Здобувачі освіти 5-х класів з учителем Мариною ЧЕРНЯВСЬКОЮ віртуально відвідали особливе місце — Чорнобильську зону відчуження. Це територія навколо міста Чорнобиль, яка постраждала від аварії на атомній електростанції у 1986 році.

Там дуже тихо. Природа ніби повертає собі своє. Учні бачили покинуті будинки, порожні школи, іграшки, які лишились на партах... Усе виглядає так, наче люди просто встали і пішли, залишивши все позаду.

Але життя триває: в зоні з’явилися дикі тварини — лисиці, лосі, вовки. Їх стало навіть більше, ніж було колись!

Всі дізналися, чому важливо берегти природу й бути обережними з речами, які ми створюємо. Це місце — нагадування про те, як одна помилка може змінити цілий світ. У 2-Б класі був проведений тематичний урок пам’яті Чорнобиля, приурочений до річниці аварії на Чорнобильській АЕС. Учні дізналися про героїзм ліквідаторів та небезпеку радіації. Керівник Юлія ВАКУЛЕНКО. Здобувачі освіти 1-5 класів створили серію малюнків.


 
 
 

Comments


  • YouTube
  • Facebook
  • Instagram
КОНТАКТИ:  
вул. Азовська, 1, смт. Велика Новосілка, Волноваський район, Донецька область, Україна, 85500
21978069@mail.gov.ua
(06243) 2-16-87

© 2022-2025 Сайт створено на Wix.com

bottom of page